Polub nas na Facebooku Znajdź nas na Google + Obserwuj nas na LinkedIn

Adequate Interactive Boutique to przemyślane, skrojone na miarę rozwiązania marketingu online dla Klientów, którzy nie szukają kompromisów.

Jeśli naprawdę liczą się dla Ciebie efekty działań marketingowych, a nie tylko wydanie budżetu, jeśli mają znaczenie kompetencje ludzi,
z którymi pracujesz i zaufanie, którym możesz ich obdarzyć, jeśli szukasz doradcy, a nie sprzedawcy - być może warto poznać nas bliżej.  

Liczy się wynik

W Adequate Interactive Boutique koncentrujemy się na długofalowej realizacji celów biznesowych i zwiększaniu zysków naszych Klientów. Dzięki indywidualnemu podejściu i przemyślanym rozwiązaniom, udaje się nam osiągać ponadprzeciętne rezultaty. Stosujemy umiarkowane marże, które pozostają w rozsądnej proporcji z korzyściami Klientów.

Z większością naszych Klientów pracujemy od wielu lat. Wierzymy, że zaufanie, którym nas obdarzają, wynika w znacznej mierze z odnoszonych przez nich korzyści. Najlepszym dowodem naszej skuteczności są statystyki działań marketingowych, które zmieniają się diametralnie po włączeniu się specjalistów Adequate Interactive Boutique do zarządzania kampaniami.

Zobacz naszą skuteczność

Liczy się wiedza

Wiedza i kompetencje są dla nas podstawą, niezbędną dla tworzenia przemyślanych, skutecznych kampanii online. Staramy się nie tylko ustawicznie poszerzać zakres naszych umiejętności, ale również prowadzimy szereg własnych badań, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewniać naszym Klientom unikalne rozwiązania.

Wierzymy jednak, że warto tą wiedzą się dzielić, dlatego na naszym blogu regularnie publikujemy najciekawsze wyniki naszych doświadczeń, pokazujemy interesujące rozwiązania i prezentujemy nasze poglądy - jeśli tylko uznamy, że mogą być one interesujące lub przydatne.

Zapraszamy do lektury i subskrypcji za pośrednictwem Facebooka, Google+ lub LinkedIn. Zachęcamy również do dyskusji. 

Poznaj nasz blog

Liczy się efekt

Misją Adequate Interactive Boutique jest dostarczanie przemyślanych i opłacalnych rozwiązań marketingowych, stymulujących wzrost sprzedaży oraz rozwój biznesu naszych Klientów. Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie. Staramy się zrozumieć ich model biznesowy i w przemyślany sposób zaplanować działania marketingowe.

Staramy się być dla naszych Klientów doradcą, a nie sprzedawcą reklamy. Rekomendujemy Klientom prowadzenia tylko takich kampanii, w których sukces sami wierzymy. Nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Wykorzystujemy naszą wiedzę i dostarczamy rezultaty. Bo liczy się efekt.  

Więcej o Adequate
Zobacz na mapie
© Copyright 2019 Adequate Sp. z o. o.